Oferta dla Instytucji

Na tej stronie mogą się Państwo zapoznać z ofertą przeznaczoną dla Instytucji. Zlecenia wykonywane są w ramach kontaktu

Działalność medyczna w ramach kontraktu


 

Z chęcią zapoznam się z ofertami pracy w charakterze lekarza ze szczególnym uwzględnieniem ofert związanych z chirurgią. Do współpracy zapraszam NZOZy, przychodnie, zakłady opiekuńcze, hospicja.

 


Organizacja i prowadzenie szkoleń


 

Posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla studentów i szkoleń dla lekarzy, studentów i osób nie związanych z medycyną. Z chęcią podejmę się organizacją podobnych, o tematyce związanej z chirurgią i medycyną ratunkową. Posiadam również możliwość organizacji szkoleń z zakresu psychologii.

 


Prowadzenie projektów badawczych


 

Mam doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych (w funkcji study coordinator). Podejmę się prowadzenia takich badań dla Państwa na zlecenie innych instytucji.

 


Publikacje, tłumaczenia


 

Duży dorobek naukowy pozwala mi na podjęcie się napisania wartościowych artykułów o tematyce medycznej zarówno w postaci tradycyjnej, jak i elektronicznej (prezentacje multimedialne, strony internetowe). Gwarantuję najwyższą jakość materiałów, wzbogaconych własną, oryginalną grafiką, zdjeciami i filmami. Podejmę się również tłumaczenia tekstów medycznych z języka angielskiego i niemieckiego.

 


Osoby zainteresowane moją ofertą proszę o kontakt:

mopilka@gmail.com

 

Strona Główna


(C) Wauzi 2019